PosloviPoslovi.somee.com Forumsoft®
Kategorija:
Mesto/region:
čćšđž
čćšđž
čćšđž

Prijavi se, izaberi kriterijum pretrage i pritisni dugme 'Aktiviraj'.
Pretraga poslova
(Grad Beograd)

Kategorija: Transport, magacin
Oglas od: Corp jvjv d.o.o.
Corp jvjv d.o.o.

Potreban nam je

MAGACIONER

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Priprema i pakuje robu potrebnu za utovar prema nalogu i prioritetima dobijenim od šefa smene i vrši utovar robe
  • Pomaže vozaču viljuškara pri utovaru / istovaru robe
  • Odgovaran je za sledljivost u postupku pripreme robe za istovar
  • Odgovoran je za robu kojom manipuliše (za kvalitet, kvantitet, oštećenje robe)
  • Odgovoran je za pravilan smeštaj robe u magacinu
  • Obavezan je da sprovodi i pridržava se propisanih mera zaštite na radu
  • Učestvuje u sprovođenju HACCP sistema

Uslovi:

  • Obavezna važeća sanitarna knjižica i lekarsko uverenje
  • Poželjno radno iskustvo u radu sa prehrambenim proizvodima
  • Prednost osposobljenost za rad na viljuškaru
  • Vozačka dozvola B kategorije, poželjna i C kategorija
Beograd, rok: 02. Jul 2016.

Računari
Računari
Forumi
Forumi
Upoznavanje
Upoznavanje
Vesti
Vesti
Zabava
Zabava