PosloviPoslovi.somee.com Forumsoft®
Kategorija:
Mesto/region:
čćšđž
čćšđž
čćšđž

Prijavi se, izaberi kriterijum pretrage i pritisni dugme 'Aktiviraj'.
Pretraga poslova
(Grad Beograd)

Kategorija: Trgovina
Oglas od: Beorol d.o.o.
Beorol d.o.o.

Kompanija Beorol d.o.o. postoji od 1998. godine i za vrlo kratak period je postala lider na tržištu, kako domaćem tako i regionalnom u oblasti proizvodnje, uvoza i distribucije ručnog alata i pribora za završne radove u građevinarstvu. Zahvaljujući kvalitetu naših proizvoda, profesionalizmu i visokim standardima, danas direktno poslujemo na teritoriji Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije,Crne Gore,Madjarske i UAE sa više od 200 zaposlenih, a uspešno izvozimo i na tržišta širom sveta: Rusija, Belorusija, Litvanija, Kuvajt, Saudijska Arabija, Ujedinjeni Arapski Emirati, Hrvatska, Rumunija, Bugarska, Grčka, Kipar, Malta, Poljska, Holandija, Surinam i mnoge druge zemlje.

Zbog proširenja direktne prodajne mreže u ovoj godini kao i otvorenog centra nabavke u Kini raspisujemo konkurs za:

Referent ino nabavke

1 izvršilac
za proizvodno-prodajni centar u Beogradu

Zaduženja i odgovornosti:

  • Kontaktira dobavljače na inostranom tržištu, prikuplja ponude i koordinira nabavku gotovih proizvoda i repromaterijala
  • Vrši kontrolu kvaliteta i ispravnost poručene robe
  • Vrši analizu stanja lagera i kontroliše isporuku, prijem i rokove trajanja robe na lageru
  • Učestvuje u izradi mesečnog/kvartalnog/godišnjeg plana i izrađuje izveštaje i analize za potrebe menadžmenta kompanije
  • Sarađuje sa odeljenjima logistike i transporta na poslovima carinjenja i transporta robe

Traženi uslovi i sposobnosti:

  • Analitičnost i metodičnost u radu
  • Inicijativnost i sposobnost rešavanja problema
  • Napredno poznavanje engleskog jezika i Office paketa (Excel)
  • Radno iskustvo minimum 1 godina, poželjno na poslovima inostrane trgovine ili nabavke
  • Poželjno VS ili VSS ekonomskog ili tehničkog usmerenja
  • Vozačka dozvola B kategorije

Uz prijavu priložiti:

  • Fotografiju
  • Uverenje da niste osuđivani (završni krug konkursa)
Beograd, rok: 12. Feb 2016.

Računari
Računari
Forumi
Forumi
Upoznavanje
Upoznavanje
Vesti
Vesti
Zabava
Zabava